Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı **

Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı **

Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı **


Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı **
Ticari olmayan bireysel kredi kartlarınızda taksit sayısı 4 dür. Sadece Aşağıda listelenen bankalara kredi kartına taksit yapılabilir. Taksitli alışverişlerde güvenlik tedbiri açısından ödemenin yapılmasından 3 işgünü sonra kapora alınmış sayılır ve işlemlere başlatılır.

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. 

 


 

 

  • Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bonus: Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
  • Maximum: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
  • CardFinans: Finansbank kredi kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
  • HSBC: HSBC Advantage kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3 veya 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
  • Axess: Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3, vade farkı ile 4 taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaş

RENKWEB Tanıtım Videosunu

İzlediniz mi ?
İSTEKLERİNİZİ
GERÇEKLEŞTİRELİM


Teklif sayfamızdan alacağınız hizmetin teklif formunu doldurarak daha hızlı hizmet teklifi alabilirsiniz.

Sizde hemen teklif formunu doldurarak ne hizmeti almak istediğiniz detaylandırınız.

TEKLİF İSTE