Canlı Destek

Canlı Destek

Canlı Destek


Canlı Destek
Dükkanınıza gelen bir müşteri düşünün. Hiç ilgilenmediniz aradığını aradı ama karamsar kaldı. Alışverişde yapmak istiyor 10dk 20dk 30dk zaman geçirdi ama yinede aradığını bulamadı ve bizde hiç ilgilenmedik. Aynı zamanda bu müşterimiz dükkanımızda dolaşırken ardından birkaç müşteri daha geldi ve aynı şekilde hiçbiri ile ilgilenmedik ve müşteriler aradıklarını bulamadıkları için rakiplerinize gittiler. Hergün bu şekilde web sitemize gelen ziyaretçilerimize aradıklarını bulmaları için ne kadar çok tasarım ve yazılım konusunda çaba sarfetsekte, sonuç olarak isteklerini karşılaranına dökemediğimiz için farklı alternatif peşine düşmüş oluyorlar.
 
Bunun çözümü web sitemize canlı destek modülü eklemek ve canlı destek modülüne bir operatör atayarak gelen ziyaretçilerimize cevap vermek olacaktır.
 
Web sitenize gelen her ziyaretçiye web sitenizin içeriğine göre hoşgeldin mesajı ile karşılayarak ilgili sayfalarda aradıklarının ne olduklarını sormak, verim olarak web sitenizin performansını %70 olarak etkileyecektir.
 
RENKWEB sizlere canlı destek modülünün yanı sıra canlı destek modülüne bursada canlı destek operatörü hizmetide sunmaktadır. Fiyat konusuda bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.
bursa canlı destek operatörü, canlı destek modülü, canlı destek programı, siteme canlı destek, canlı destek nedir, canlı destek modülü için operatör, canlı destek operatör,bursa canlı destek

Sosyal Medyada Paylaş
RENKWEB Tanıtım Videosunu

İzlediniz mi ?
İSTEKLERİNİZİ
GERÇEKLEŞTİRELİM


Teklif sayfamızdan alacağınız hizmetin teklif formunu doldurarak daha hızlı hizmet teklifi alabilirsiniz.

Sizde hemen teklif formunu doldurarak ne hizmeti almak istediğiniz detaylandırınız.

TEKLİF İSTE