Hedefli Sms

Hedefli Sms

Hedefli Sms


Hedefli Sms
Hedefli Sms; sizin vereceğiniz kriterlerdeki kitleye toplu sms gönderme işlemidir. Hedefli sms de kriterlerinizi siz belirliyorsunuz. Bölgesel olarak da bu işlemi gerçekleştirebiliriz.
 
Örneğin kriteriniz; "Bursa'da benzinli yakıt yakan araçlar".. Biz Bursa'da benzinli yakın yakan araçların %50'ine yakına sms gönderiyoruz. buda yüksek bir kitle..
Yada hedef kitleniz:
  • "Bursa'da evinde odun sobası yakanlar",
  • "Bursa osmangazi de evinde kliması olanlar",
  • "Bursa nilüferde gelir düzeyi 5 bin TL üzeri olanlar",
  • "İstanbul bursa ve Eskişehir'de bindiği araç 200 bin TL üzeri olanlar"
  • "Bursa'da bulunan inşaat firmaları" (%80 inden fazla)
  • "Bursa'da kümes hayvancılığı işi yapanlar"
  • "İstanbul ve bursa'da motorsiklet sahipleri"
  • "Bursa' da hizmet sektöründe çalışanlar"
  • "Türkiye üzerinde elektrikçiler"
Yukarıda saydığım maddelerde benzinli aracı olanlara gönderilecek sms'i  en fazla isteyecek kişi LPG otogaz sistemi takan firmalar olacaktır. Aynı zamanda Bursa'da mercedes yada BMW yada klasik araç sahiplerine gönderilecek sms, bu markalarda yedek parça satışı yapan firmalar olacaktır. Yapacakları kampanyalarda direkt hedef kitleye anında ulaşmış oluyorlar.
 
Evinde odun sobası olanlara odun depolarından kampanya haberleri yada kampanyalı kömür fiyatı, Evinde kliması olanlara elektrik tasarruf cihazları, gelir düzeyi 5bin üzeri olanlara taksitle araba satışı yada inşaat firmasının taksitle ev satışı vs. gibi bu sektörler ve senaryolar türetilebilir. 
 
Bunlardan bir tanesi yada sizin sektörünüze uygun arama kriterini'de siz belirleyebilirsiniz. Diğer operatörlerinin yarı fiyatına çalışan firmamız bölgesel bazlının yanı sıra hiçbir operatörün veremediği hedefli gönderim hizmetini sizlere sunuyoruz. 
 
Hedefli sms gönderiminden sonra sizlere gönderilen sms'in raporunu cep telefonu'nun 2 hanesini gizleyerek teslim ediyoruz. Geri dönüşleri kontrol edebilirsiniz.
Sms gönderimlerimiz tamamen yasalara uyumludur. Mersis onaylıdır.
 
Fiyat teklifi almak için lütfen info[at]renkweb.com adresine hedef kitlenizi yazarak gönderiniz. En kısa sürede size fiyat teklifimizi iletmiş olacağız.
 

Sosyal Medyada Paylaş
RENKWEB Tanıtım Videosunu

İzlediniz mi ?
İSTEKLERİNİZİ
GERÇEKLEŞTİRELİM


Teklif sayfamızdan alacağınız hizmetin teklif formunu doldurarak daha hızlı hizmet teklifi alabilirsiniz.

Sizde hemen teklif formunu doldurarak ne hizmeti almak istediğiniz detaylandırınız.

TEKLİF İSTE