Google Yerel Rehberler Nedir ?

Google Yerel Rehberler Nedir ?

Google Yerel Rehberler Nedir ?


Google Yerel Rehberler Nedir ?
 
Arkadaşlar merhaba Size bugün Google yerel rehber den bahsetmek istiyorum.

Google yerel rehber Tüm dünyada geçerli olan ve herkesin katılabileceği bir uygulamadır Google yerel rehber tüm kullanıcıların katılabileceği ve aktif olarak cep telefonundan de internet üzerinden bilgisayardan kontrol edebileceği msükemmel Dizayn edilmiş tüm İşletmeleri mekanları tarihi yerleri kamuya açık yerleri Yolları ve köprüleri kısaca Google Maps üzerinde bulunan tüm yerleri kapsayan bir uygulamadır.
 
Google haritaları üzerindek tüm işaretli mekan ve yerlerin doğruluğu ve güncelliği hakkında düzenlemeler yapması için tüm dünyadaki ülkeler şehirler iller ilçeler Hatta kasabalarda birer çalışani olması gerekir. Google bu konuda her zamanki gibi en ekonomik çözüme giderek yerel rehber geliştirerek bizlere Google'a katkı sağlığımızı teşvik ediyor Bu sayede eleman ihtiyacını ortadan kaldırmış oluyor .
 
Her yerel rehber seviyesine göre Google'ın verdiği teşvikler ile disk yıldızlı görünüm Google'da eklenen yerlerini ön planda hemen çıkması gibi puanlama sistemi ve ayrıcalık yaparak sizin yerel rehber olmamızı teşvik ediyor.
 
Ayrıca Google yerel rehber olan ve puan durumu yüksek olan kullanıcıların yapmış olduğu çalışmalar etiketlemeler güncellemeler puanlamalar yorumlar normal kullanıcılara göre daha öncelik sağlanıyor ve daha çok değer görüyor onun için yerel rehber Google'a yapılan hizmet kolaylığı olduğu gibi Google'ın bize yaptığı da bir hizmet kolaylığıdır.
 
Yerel rehber uygulamasına katılmak için bağlantıyı tıklayarak sizde Gmail hesabınızla yerel rehbere kayıt olabilirsiniz
  
 
 
 
 
 
 
 
google yerel rehber, google yerel rehberler zirvesi, google yerel rehber 10. seviye, google yerel rehber kayıt, google yerel rehberler ödülleri, google yerel rehber ödülleri 2017, google yerel rehberler nedir, google yerel rehber iptal, google yerel rehber para kazanma

Sosyal Medyada Paylaş

RENKWEB Tanıtım Videosunu

İzlediniz mi ?
İSTEKLERİNİZİ
GERÇEKLEŞTİRELİM


Teklif sayfamızdan alacağınız hizmetin teklif formunu doldurarak daha hızlı hizmet teklifi alabilirsiniz.

Sizde hemen teklif formunu doldurarak ne hizmeti almak istediğiniz detaylandırınız.

TEKLİF İSTE